Firma Chuango została założona w Fuzhou w Chinach w 2001 r i specjalizuje się w bezprzewodowych technologiach dla inteligentnych domów – począwszy od łatwych w montażu systemach alarmowych, a kończąc na systemach zarządzania energią i monitorowaniem stanu zdrowia. Firma rozwinęła się gwałtownie w ciągu ostatnich 15 lat i rozszerzyła swoją działalność na cały świat, aby przyspieszyć proces projektowania i produkcji swoich rozwiązań.

Przykładami są Biuro Badań i Rozwoju oraz Marketingu i Sprzedaży w Shenzen, Centrum Logistyczne i Projektowe w Amsterdamie, Centrum Innowacji w Taipej oraz Oddział Wsparcia klienów w Fuzhou. Obecnie firma Chuango wyznacza trendy na chińskim rynku rozwiązań alarmowych domowych i jest wiodącą firmą na światowym rynku.

Chuango ma przyjemność współpracować z ponad 50 sprzętowymi/programowymi inżynierami oraz specjalistami od komunikacji bezprzewodowej, a także z ponad 20 grafikami i projektantami, którzy dbają o to, aby wszystkie rozwiązania Chuango były przyjazne użytkownikom oraz innowacyjne. Łączenie technologii z codziennym życiem oraz oferowanie inteligentnych rozwiązań dla domów są podstawowymi celami firmy na poziomie zarządzania i rozwoju projektów.

Całe portfolio rozwiązań firmy Chuango można zainstalować samemu, bez konieczności pomocy instalatora. W skład portfolio wchodzą alarmy, oraz systemy automatyzacji i monitoringu IP, które obsługują najnowsze protokoły komunikacji bezprzewodowej, takie jak RF, CDMA, WCDMA, LTE, Wi-Fi, Bluetooth, ZigBee i inne.

Każdy krok, od doboru komponentów i produkcji do dbania o jakość i logistykę, jest sprawdzany, aby spełnić wysokie wymagania międzynarodowe. Od bezprzewodowych alarmów obsługiwanych za pomocą aplikacji mobilnych oraz rozwiązań do automatyki do systemów zdalnego przesyłania energii, zabezpieczeń oraz zarządzania zdrowiem, rozwiązania Chuango zaspokajają świadomość ekologiczną i zapewniają bezpieczeństwo właścicielom domów i sprawiają, że mają oni pełną kontrolę nad swoim domem na wyciągnięcie ręki.

Jako dumny zwycięzca targów 2013 IFSEC & FIREX, firma Chuango doświadczyła 3-cyfrowego wzrostu rok do roku w ciągu ostatnich 24 miesięcy, a tempo to nadal utrzymuje się na rynkach na całym świecie. Rynek mieszkaniowy wymaga dziś prostych, inteligentnych, eleganckich i mobilnych rozwiązań, dlatego Chuango będzie nadal zapewniać swoje rozwiązania i postara się być w czołówce firm z branży zabezpieczeń i automatyki do końca 2015 r.